Justin Bieber rasistą?

  Piosenkarz przeprasza za głupi żart!

  Już zanosiło się na to, by w życiu Justina Biebera zagościł spokój, a on sam pracował na poprawę swojego wizerunku. Niestety kilka dni temu światło dzienne ujrzało stare nagranie, na którym widać, jak Biebs opowiada rasistowski dowcip. W Internecie zawrzało…

  Zaniepokojony tą sytuacją piosenkarz postanowił przeprosić za swój wybryk i trochę się wytłumaczyć: „Jako nastolatek nie rozumiałem znaczenia konkretnych słów i tego, jak mogą kogoś skrzywdzić. Wydawało mi się, że to nic złego powtarzać krzywdzące słowa i dowcipy. Wtedy nie rozumiałem, że to nie jest zabawne. Byłem niedojrzały i dziecinny.”

  Idol nastolatek twierdzi również, że od tamtego czasu dojrzał i zrozumiał wiele rzeczy, w czym pomogła mu rodzina oraz najbliżsi przyjaciele: „Dziękuję mojej rodzinie i przyjaciołom, którzy pomogli mi się zmienić. Przepraszam za pomyłkę i zapewniam, że nie chciałem nikogo skrzywdzić swoim dziecinnym zachowaniem.”

  Jak sądzicie, czy przeprosiny Justin Biebera są szczere? A może próbuje tylko uspokoić opinię publiczną i ponownie zjednać sobie ludzi?

  Zobaczcie, jak gwiazdor opowiada rasistowski dowcip!  Wtorek, 03. Czerwca 2014