Margaret weźmie udział w rozbieranej sesji?

  Sprawdźcie, co gwiazda myśli o tego typu propozycjach!

  W jednym z ostatnich wywiadów Margaret zdradziła, że całkiem niedawno otrzymała propozycję pojawienia się na okładce pisma dla panów. Piosenkarka i blogerka w jednym od razu odrzuciła tę propozycję, ale przyznała, że nie wstydzi się nagości:

  >>> Margaret i jej sukienka z pomponikami… Dobra stylówa?

  „Natychmiast odmówiłam, choć lubię nagość. Kiedyś na pewno wystąpię w sesji topless, ale nie w magazynie dla panów. Te wydęte usta i wielkie piersi są zbyt dosłowne. Poza tym obiecałam mamie, że ją o tym uprzedzę. Ona chce się przygotować psychicznie na taki numer” – wyznała Margaret.

  Wokalistka przyznaje również, że akceptuje swoje ciało takim, jakim jest i nie zamierza się katować bezsensownymi dietami oraz wykańczającymi ćwiczeniami: „Akceptuję swoje ciało. Niby wiem, że powinnam schudnąć, ale mam to gdzieś. Poddałam się z robieniem brzuszków. I zamiast się katować, po prostu kupiłam na lato spodenki z podwyższonym stanem.”

  >>> Margaret chwali się brzuchem na Instagramie! Zobaczcie foto!

  Co sądzicie o postawie Margaret? Gwiazda jest na tyle zgrabna, że chyba rzeczywiście nie potrzebuje się odchudzać. Pamiętacie, jak dumnie prezentowała swój płaski brzuch?

  Wtorek, 03. Czerwca 2014