Lindsay Lohan nadal ostro baluje...

 • Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Lindsay Lohan zaraz po wyjściu z restauracji Chiltern Firehouse w Londynie. Zobaczcie, jak wyglądała.

 • Zobaczcie jak Lindsay Lohan wyglądała kilka dni temu po wyjściu z restauracji w Londynie. Wydawało się, że po wielu latach zmagania się z problemami z używkami powoli wraca do formy... Niestety nie!

 • Na fotkach Lindsay prezentowała się dość kiepsko. Lindsay była ubrana cała na czarno i miała roztrzepane włosy... Trudno nie zauważyć, że wygląda na pijaną! Była wyjątkowo rozbawiona!

 • Dziewczyna chyba sama zawstydziła się sytuacją i zaczęła zakrywać się czapką...

 • Mamy nadzieję, że to jednorazowy wybryk gwiazdy!

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak wyglądała po wyjściu z restauracji!

  Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Lindsay Lohan zaraz po wyjściu z restauracji Chiltern Firehouse w Londynie. Wydawało się, że dziewczyna po wielu latach zmagania się z problemami z narkotykami i alkoholem, powoli wraca do formy psychicznej i fizycznej… Niestety, wygląda na to, że ciężko jej zrezygnować z imprez i używek!

  Na fotkach Lindsay prezentowała się dość kiepsko. Piosenkarka i aktorka była ubrana cała na czarno i miała roztrzepane włosy… Trudno nie zauważyć, że wygląda na pijaną! Była wyjątkowo rozbawiona!

  Dziewczyna chyba sama zawstydziła się sytuacją i zaczęła zakrywać się czapką… Mamy nadzieję, że to jednorazowy wybryk gwiazdy! Obejrzyjcie zdjęcia…

  Wtorek, 03. Czerwca 2014