Calvin Harris z laskami w samochodzie

 • We wtorek (3 czerwca) paparazzi przyłapali Calvina Harrisa w Australii zaraz po wyjściu z klubu nocnego.

 • Zobaczcie, jak Calvin Harris prezentował się przedwczoraj (3 czerwca) zaraz po wyjściu z klubu w Australii... DJ wyszedł z imprezy z kilkoma laskami, które wziął ze sobą do samochodu!

 • Calvin tego wieczoru miał na sobie szary t-shirt, czarną skórzaną kurtkę, ciemne dżinsy i sportowe buty. Wyglądał na luzie, ale jak zwykle z klasą! Uwielbiamy taki styl!

 • Paparazzi zrobili im również kilka zdjęć w samochodzie! Wszyscy byli uśmiechnięci i widać było, że szykuje się dalsza część imprezy!

 • Ciekawe co na to powie Rita Ora, która rzekomo spotyka się z artystą... Naszym zdaniem nie będzie zadowolona!

 • Najpopularniejsze wideo

  Ciekawe co na to Rita Ora!

  We wtorek (3 czerwca) paparazzi przyłapali Calvina Harrisa w Australii zaraz po wyjściu z klubu nocnego. DJ wyszedł z imprezy z kilkoma laskami, które wziął ze sobą do samochodu! Ciekawe co na to Rita Ora

  Calvin tego wieczoru miał na sobie szary t-shirt, czarną skórzaną kurtkę, ciemne dżinsy i sportowe buty. Wyglądał na luzie, ale jak zwykle z klasą! Uwielbiamy taki styl! Trzeba przyznać, że laski, które ze sobą zabrał prezentowały się rewelacyjnie… Paparazzi zrobili im również kilka zdjęć w samochodzie! Wszyscy byli uśmiechnięci i widać było, że szykuje się dalsza część imprezy!

  Ciekawe co na to powie Rita Ora, która rzekomo spotyka się z artystą… Naszym zdaniem nie będzie zadowolona! Obejrzyjcie fotki!

  Czwartek, 05. Czerwca 2014