PSY na kacu ze Snoop Doggiem… [VIDEO]

  Zobaczcie klip do ich wspólnej piosenki!

  PSY wydał kolejny kawałek! Tym razem do współpracy zaprosił Snoop Dogga, z którym nagrał piosenkę o ciekawym tytule – „Hangover”.

  Wczoraj (8 czerwca) na oficjalnym kanale na YouTubie Psy’a pojawił się teledysk do jego najnowszego numeru. W nagraniu możemy zobaczyć, jak koreański muzyk imprezuje do upadłego razem z czarnoskórym raperem.

  Impreza rozpoczyna się w przydrożnej knajpie, a następnie przenosi się do restauracji, baru karaoke oraz klubu bilardowego. Przez cały ten czas panowie wlewają w siebie hektolitry alkoholu, najczęściej japońską wódkę – sake. W międzyczasie pijany PSY i Snoop poznają dwie kobiety, które towarzyszą im przez resztę wieczoru. Efektem tej imprezy jest rozróba na mieście oraz olbrzymi kac, który leczą w domu oraz na basenie…

  Klip cieszy się duża popularnością. Od wczoraj zgromadził już prawie 3 miliony wyświetleń na YouTubie! Jak sądzicie, czy ma szansę pobić słynny „Gangnam Style”?

  Zobaczcie najnowsze nagranie PSY’a i Snoop Dogga – „Hangover”! Podoba się Wam ten kawałek?  Poniedziałek, 09. Czerwca 2014