Britney Spears wróciła do blondu!

 • W sobotę (7 czerwca) paparazzi sfotografowali Britney Spears na trybunach podczas zawodów hokejowych 2014 NHL Stanley Cup. Piosenkarka zaskoczyła nas zmianą koloru włosów!

 • Britney Spears wróciła do blondu! Paparazzi sfotografowali artystkę 7 czerwca podczas zawodów hokejowych 2014 NHL Stanley Cup.

 • Brit na meczu w Los Angeles pojawiła się w blond włosach! To miłe zaskoczenie, ponieważ naszym zdaniem artystka wygląda o wiele lepiej w jasnym odcieniu.

 • Na sportowe wydarzenie piosenkarka zabrała ze sobą synka – Jaydena! Widać było, że Britney sprawiła mu tym ogromną radość!

 • Poprzedni, kasztanowy kolor dodawał jej naszym zdaniem kilku lat! Co sądzicie o przemianie artystki? Cieszycie się, że wróciła do blondu?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie fotki gwiazdy

  W sobotę (7 czerwca) paparazzi sfotografowali Britney Spears na trybunach podczas zawodów hokejowych 2014 NHL Stanley Cup. Piosenkarka zaskoczyła nas zmianą koloru włosów!

  Brit na meczu w Los Angeles pojawiła się w blond włosach! To miłe zaskoczenie, ponieważ naszym zdaniem artystka wygląda o wiele lepiej w jasnym odcieniu. Poprzedni, kasztanowy kolor dodawał jej kilku lat! Naszym zdaniem teraz wygląda rewelacyjnie
  Na sportowe wydarzenie piosenkarka zabrała ze sobą synka – Jaydena! Widać było, że Britney sprawiła mu tym ogromną radość!

  Co sądzicie o przemianie artystki? Cieszycie się, że wróciła do blondu? Może woleliście ją w poprzedniej odsłonie?

  Poniedziałek, 09. Czerwca 2014