Ewa Farna opublikowała fotkę bez makijażu! [FOTO]

  Wkurza się, że fani nie wierzą w prawdziwość jej słów!

  Wczoraj (9 czerwca) Ewa Farna wrzuciła na facebooka swoją nową fotkę. Piosenkarka postanowiła pokazać światu, jak prezentuje się bez makijażu: „A w międzyczasie robimy sesję dla Vivy! Naturalne piękno. A wiec sesja bez żadnego make-upu i retuszu!”

  >>> Ewa Farna chwali się fotkami z sesji dla „Hot Moda”! Fajnie wypadła?

  Niestety fani piosenkarki nie uwierzyli w jej słowa. Nieumalowana jurorka X Factora wyglądała tak dobrze, że większość z nich oskarżyła ją o kłamstwo. Zasmucona i nieco rozgoryczona Ewa postanowiła dać upust swoim emocjom i zamieściła na portalu kilka zdań na temat niepochlebnych komentarzy:

  „O mój Boże, znów mi się źle zrobiło, jak umieszczam fotkę z sesji bez make-upu tylko z filtrem iPhonowym, a znów ścieki hejtów, że się kłamie. Jeśli tak myślisz, zapraszam do opuszczenia tej strony. Nie chcę mieć tu ludzi którzy ciągle o coś podejrzewają… Jak mowie bez make-upu, to bez make-upu. Zupełnie. Potwierdzi Wam cała ekipa dzisiejszej sesji.”

  >>> Ewa Farna ogłosiła harmonogram trasy koncertowej! Wybieracie się?

  „*Po mamie mam długie, gęste rzęsy* i nie muszę na co dzień je tuszować, i jestem z tego dumna” – dodała na koniec.

  Zobaczcie Ewę bez makijażu. Wierzycie, że na jej twarzy nie ma ani grama tapety? My tak i musimy przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie!

  Wtorek, 10. Czerwca 2014