Elegancka Honey na koncercie Luberta

 • We wtorek (10 czerwca) w Klubie Bank w Warszawie odbył się koncert promujący płytę „Z miłości do muzyki” Tomka Luberta. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Honey!

 • Zobaczcie jak Honey prezentowała się na wtorkowym (10 czerwca) koncercie Tomka Luberta w Klubie Bank w Warszawie.

 • Honey na imprezę założyła kombinezon z szerokimi nogawkami, który świetnie podkreślał jej wąską talię. Kolor kreacji przechodził od beżu przy dekolcie, do ciemnego brązu na samym dole.

 • Piosenkarka tego wieczoru miała gładko zaczesane i dość mocno nażelowane swoje króciutkie włosy.

 • Bardzo nam się podoba w takiej odsłonie. Musimy też przyznać, że ciekawie prezentował się makijaż artystki. Jak Wam się podoba stylizacja gwiazdy?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak prezentowała się artystka!

  We wtorek (10 czerwca) w Klubie Bank w Warszawie odbył się koncert promujący płytę „Z miłości do muzyki” Tomka Luberta. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Honey, która tego wieczoru wyglądała bardzo dobrze!

  Honey na imprezę założyła kombinezon z szerokimi nogawkami, który świetnie podkreślał jej wąską talię. Kolor kreacji był zjawiskowy! Przechodził od beżu przy dekolcie, do ciemnego brązu na samym dole.

  Piosenkarka tego wieczoru miała gładko zaczesane i dość mocno nażelowane swoje króciutkie włosy. Bardzo nam się podoba w takiej odsłonie. Musimy też przyznać, że ciekawie prezentował się makijaż artystki.

  Obejrzyjcie zdjęcia wokalistki i sami oceńcie jej stylizację!

  >>> Posłuchajcie kawałka Honey i Tomka Luberta!

  Czwartek, 12. Czerwca 2014