Doda przyszła na imprezę w body!

 • Zobaczcie jak podczas wtorkowego (10 czerwca) koncertu promującego płytę „Z miłości do muzyki” Tomka Luberta wyglądała Doda!

 • We wtorek (10 czerwca) w Klubie Bank w Warszawie odbył się koncert promujący płytę „Z miłości do muzyki” Tomka Luberta. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Doda.

 • Doda na wydarzenie założyła bogato zdobione kamieniami body. Do tego dobrała również pokryte błyskotkami bardzo wysokie buty.

 • Na pochwałę zasługuje jej fryzura – gęste długie blond włosy prezentowały się zjawiskowo!

 • Trzeba przyznać, że gwiazda umie zwrócić uwagę na swoje atuty! Body rewelacyjnie podkreślało jej biust i zgrabną pupę! Jak Wam się podoba stylizacja artystki?

 • Najpopularniejsze wideo

  Piosenkarka wyglądała rewelacyjnie!

  We wtorek (10 czerwca) w Klubie Bank w Warszawie odbył się koncert promujący płytę „Z miłości do muzyki” Tomka Luberta. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Doda, która jak zwykle przyciągnęła uwagę wszystkich gości…

  Doda na wydarzenie założyła bogato zdobione kamieniami body. Do tego dobrała również pokryte błyskotkami bardzo wysokie buty. Na pochwałę zasługuje jej fryzura – gęste długie blond włosy prezentowały się zjawiskowo!

  Trzeba przyznać, że gwiazda umie zwrócić uwagę na swoje atuty! Body rewelacyjnie podkreślało jej biust i zgrabną pupę!

  Jak Wam się podoba stylizacja artystki? Naszym zdaniem była na prawdę świetna, obejrzyjcie fotki!

  Czwartek, 12. Czerwca 2014