Nowe foty ze ślubu Kim Kardashian i Kanye Westa!

  Zobaczcie zdjęcia z Instagrama!

  Huczny ślub i wesele Kim Kardashian i Kanye Westa to co prawda już historia, ale pomimo tego, że mamy to już za sobą, nadal budzi wielkie emocje. Ceremonia, która została przygotowana na bogato, rozbawiła nawet nie słynącego ze skromności przyjaciele rapera, Jaya-Z, który opisał ją jako cyrk.

  >>> Kim Kardashian i Kanye West już po ślubie! Zobaczcie zdjęcia!

  Z tego co wiadomo, oświadczyny, przygotowania oraz same zaślubiny będzie można niebawem obejrzeć na antenie stacji E!, która jest odpowiedzialna za reality show „U Kardashianów”.

  Zanim to się jednak stanie, Kardashianowie dbają o to, by stale podsycać naszą ciekawość i co jakiś czasu udostępniają materiały z tej ceremonii. Ostatnio na Instagramie pojawiły się wcześniej nie publikowane zdjęcia. Możemy na nich zobaczyć Kim i Kanye pozującego do fotki z córeczką, North, rapera rozmawiającego z księdzem oraz damską część rodu, która w skupieniu wysłuchuje przemowy Westa…

  >>> Kim Kardashian z dekoltem do pasa! Dobrze się prezentowała?

  Jesteście ciekawi tego, co zaprezentuje telewizja E!? Obejrzelibyście relację ze ślubu Kim i Kanye? Jeśli tak, to musicie jeszcze trochę poczekać. Póki co zerknijcie na fotki!

  Piątek, 13. Czerwca 2014