Donatan i Cleo nagrają kolejny teledysk

  Muzycy proszą fanów o pomoc

  Donatan i Cleo nie spoczywają na laurach. Po dużym sukcesie piosenek „My Słowianie”, „Slavica” i „Cicha woda” szykują się do nagrania kolejnego hitu!

  >>> Cleo i Donatan – „SLAVICA”! Znacie?

  Na Facebooku Donatana pojawiła się notka informująca o nowym projekcie. Wygląda na to, że kolejny klip będzie się nieco różnił od poprzednich. Poza tym producent zachęca swoich fanów do udziału w swoim przedsięwzięciu: „Zabieram się do prac nad kolejnym teledyskiem. Chciałbym, żebyście wzięli w nim udział, tym razem nie szukam dorodnych Słowianek (ale ich zdjęcia tak czy inaczej zawsze mile widziane ). Chciałbym, żebyście zechcieli znaleźć jakąś swoją starą rzecz z lat dziecięcych/młodości, z którą związany jest pewien ważny etap Waszego życia.”

  „Najlepiej gdyby był to znak czasów tych lat, z których ta rzecz pochodzi np. gra komputerowa, typowa zabawka, kaseta/płyta itd.. Zróbcie zdjęcie tej rzeczy z jednozdaniowym opisem i wyślijcie do mnie na maila donatanteledysk@gmail.com. Ja wybiorę najlepsze rzeczy i uwiecznię je dla potomnych w nowym teledysku CLEO. ar ju redi?” – dodał na koniec Donatan.

  >>> Cleo – najbardziej lubianą polską wokalistką! Zgodzicie się z tą opinią?

  Brzmi intrygująco. Jesteśmy ciekawi, co tym razem wykombinowali. Kto z Was przyłączy się do akcji Donatana i przyczyni się do powstania nowego teledysku Cleo?

  Wtorek, 17. Czerwca 2014