Kiepska stylówka Lindsay Lohan...

 • Kilka dni temu Lindsay Lohan pojawiła się na pokazie mody Moschino. Artystka nie wyglądała naszym zdaniem najlepiej...

 • Zobaczcie jak Lindsay Lohan prezentowała się kilka dni temu na pokazie mody Moschino...

 • Piosenkarka i aktorka tego dnia miała na sobie czarną sukienkę mini z dziwnymi dekoracjami w postaci białych łańcuchów przy dekolcie i w pasie. Do tego te szpilki...

 • Na początku dziewczyna zaprezentowała się z okularami przeciwsłonecznymi i wyglądała całkiem przyzwoicie... Niestety kiedy je zdjęła i odsłoniła swoje przemęczone oczy, stwierdziliśmy, że chyba nadal ciągle imprezuje.

 • rzypomnijmy, że gwiazda spędziła kilka miesięcy w ośrodku, w którym walczyła ze swoim uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i imprezowania!

 • Najpopularniejsze wideo

  Gwiazda nie wygląda ostatnio najlepiej...

  Kilka dni temu Lindsay Lohan pojawiła się na pokazie mody Moschino. Artystka nie wyglądała naszym zdaniem najlepiej…

  Piosenkarka i aktorka tego dnia miała na sobie czarną sukienkę mini z dziwnymi dekoracjami w postaci białych łańcuchów przy dekolcie i w pasie. Musimy przyznać, że wyglądało to dość tandetnie! Lindsay do tego dobrała szpilki ze złotymi czubkami i niestety nie były one najlepszym wyborem. Na początku dziewczyna zaprezentowała się z okularami przeciwsłonecznymi i wyglądała całkiem przyzwoicie… Niestety kiedy je zdjęła i odsłoniła swoje przemęczone oczy, stwierdziliśmy, że chyba nadal ciągle imprezuje. Przypomnijmy, że gwiazda spędziła kilka miesięcy w ośrodku, w którym walczyła ze swoim uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i imprezowania!

  Obejrzyjcie zdjęcia, co sądzicie o Lindsay? Podoba Wam się jej stylówka?

  Czwartek, 19. Czerwca 2014