Donatan chwali się, że wypromował Cleo!

„Rok temu nie miała za co żyć”…

Chyba wszyscy już w Polsce wiedzą, że za ogromnym sukcesem Cleo stoi Donatan, który dał jej szansę zawojowania polskiego rynku muzycznego. Dzięki jego wsparciu, w ciągu niecałego roku piosenkarka stała się jedną z najbardziej znanych rodzimych wokalistek.

>>> Cleo projektuje ciuchy! Podobają się Wam?

Producent postanowił jednak przypomnieć o swoim wkładzie w jej karierę i zamieścił na Facebooku krotką notkę na ten temat:

„Rok temu nie miała za co żyć i opłacić rachunków. Powiedziałem jej, żeby rzuciła marną pracę, zostawiła wszystko w ciemno i robiła muzykę. Dziś zbiera najważniejsze nagrody i wyróżnienia muzyczne, gra masę koncertów, i jest najpopularniejszą Polską wokalistka pod względem facebooka, youtuba i koncertów. Jeśli ktoś nie wierz, że można od zera nie mając nic, zrealizować swoje plany i marzenia, to powinien powiesić sobie zdjęcie Cleo na ścianie. Zrobić da się WSZYSTKO! Z moja skromniuteńka małą i niezauważalną pomocą.”

>>> Donatan i Cleo zapowiadają kolejny teledysk! Współpraca kwitnie?

Cóż, wygląda na to, że warto mieć po swojej stronie Donatana, który zawsze pospieszy z pomocą. A może ktoś z Was marzy o takiej karierze jak Cleo? Idąc za jego słowami, wszystko jest możliwe, jeśli bardzo się tego chce.

Poniedziałek, 23. Czerwca 2014