Piękna para - Adam Levine i Behati Prinsloo

 • Wczoraj (25 czerwca) Adam Levine pojawił się na imprezie studia filmowego Weinstein BEGIN. Wokalista zespołu Maroon 5 przyszedł ze swoją narzeczoną Behati Prinsloo.

 • Zobaczcie jak wczoraj (25 czerwca) Adam Levine prezentował się z Behati Prinsloo na imprezie.

 • Para wyglądała tego dnia rewelacyjnie. Adam założył klasyczny garnitur i białą koszulę. Całkiem ciekawie wyglądało to, że piosenkarz nie dobrał do stroju krawata ani muszki.

 • Jego piękna dziewczyna - modelka Victoria's Secret założyła prostą czerwoną sukienkę przed kolano. Kreacja miała bardzo głęboki dekolt.

 • Lider formacji Maroon 5 zaręczył się z 24-letnią modelką zaledwie w czerwcu. Jest jednak tak zakochany, że już chciałby brać ślub.

 • Co sądzicie o parze?

 • Najpopularniejsze wideo

  Pasują do siebie? Obejrzyjcie zdjęcia

  Wczoraj (25 czerwca) Adam Levine pojawił się na imprezie studia filmowego Weinstein BEGIN. Wokalista zespołu Maroon 5 przyszedł ze swoją narzeczoną Behati Prinsloo.

  Para wyglądała tego dnia rewelacyjnie. Adam założył klasyczny garnitur i białą koszulę. Całkiem ciekawie wyglądało to, że piosenkarz nie dobrał do stroju krawata ani muszki. Jego piękna dziewczyna – modelka Victoria’s Secret założyła prostą czerwoną sukienkę przed kolano. Kreacja miała bardzo głęboki dekolt. Trzeba przyznać, że piękność prezentowała się w kiecce genialnie!

  Lider formacji Maroon 5 zaręczył się z 24-letnią modelką zaledwie w czerwcu. Jest jednak tak zakochany, że już chciałby brać ślub.
  Jak donosi znajomy muzyka: „Adam jest gotów wziąć ślub z Behati w każdej chwili… Im szybciej, tym lepiej”. Levine powiedział też podobno swojej narzeczonej, że nie zamierza oszczędzać na wystawnym weselu – jest gotów wydać na nie milion dolarów.

  Obejrzyjcie zdjęcia pary! Jak Wam się podobają stylizacje Adama i Behati?

  Czwartek, 26. Czerwca 2014