Gra Royal Quest - bonusy dla fanów VIVY!

Zostań lordem, zdobywaj zamki i zaszczyty.... i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wydarzenia gry Royal Quest rozgrywają się w wyjątkowym świecie zwanym Aurą, w którym magia nieustannie przeplata się z technologią i alchemią.

Aurze grozi niebezpieczeństwo w postaci czarnych alchemików usiłujących zdobyć niezwykle rzadko występujący i szalenie cenny minerał znany pod nazwą „elenium“, który cechuje się unikalnymi właściwościami. Aby przeciwstawić się wrogom, król poszukuje bohaterskich śmiałków zdolnych do definitywnego przegnania najeźdźców.

Jako nagrodę władca oferuje bohaterom tytuły i zamki wraz z przyległymi dobrami!
Każdy, kto chce zostać lordem i otrzymać w swoje władanie zamek, zostanie poddany licznym i wymagającym próbom. Graczom przyjdzie się zmierzyć z mieszkańcami mrocznych lasów i bezkresnych pustkowi, podziemnymi stworzeniami i morskimi potworami, błotnymi kreaturami, geometrami, orkami, żywiołakami i licznymi hordami nieumarłych.

UWAGA!
Wraz z wydawcą gry, firmą CENEGA przygotowaliśmy specjalnie dla Was fajny bonus! Widzowie VIVA Polska mogą wejść teraz na strone www.royalquest.pl/redeem wpisac tam kod VIVARQ i dzięki temu zdobyc ekstra bonusy w grze

Wtorek, 01. Lipca 2014