Która stylizacja Taylor Swift była lepsza?

 • Kilka dni temu paparazzi dwukrotnie sfotografowali Taylor Swift w Nowym Jorku. Piosenkarka zaprezentowała się w dwóch różnych stylizacjach i postanowiliśmy im się przyjrzeć.

 • Zobaczcie jak ostatnio Taylor Swift wyglądała na ulicach Nowego Jorku. Postanowiliśmy przyjrzeć się dwóm stylizacjom.

 • Pierwsza to sukienka w stylu lat 50-tych. Kreacja nie odkrywała za dużo ciała.

 • Kolejnego dnia artystka założyła niezły komplet – top i spódniczkę wykonaną z tego samego materiału. Top był dość krótki, więc odsłaniał kawałek brzuszka Taylor.

 • Naszym zdaniem lepsza była druga stylówka, ponieważ była trochę bardziej seksowna. Kwiatowa sukienka według nas była trochę zbyt grzeczna! A co Wy o tym sądzicie?

 • Najpopularniejsze wideo

  Grzeczna sukienka w kwiatki czy różowy komplet?

  Kilka dni temu paparazzi dwukrotnie sfotografowali Taylor Swift w Nowym Jorku. Piosenkarka zaprezentowała się w dwóch różnych stylizacjach i postanowiliśmy im się przyjrzeć.

  Jednego dnia gwiazda miała na sobie krótką sukienkę w stylu lat 50-tych. Kracja miała wzór kwiatowy i nie odkrywała za dużo ciała. Kolejnego dnia artystka założyła niezły komplet – top i spódniczkę wykonaną z tego samego materiału. Top był dość krótki, więc odsłaniał kawałek brzuszka Taylor. Ubrania świetnie podkreśliły jej figurę.

  Naszym zdaniem lepsza była druga stylówka, ponieważ była trochę bardziej seksowna. Kwiatowa sukienka według nas była trochę zbyt grzeczna!

  A co Wy o tym sądzicie? Która z kreacji spodobała Wam się bardziej? Obejrzyjcie zdjęcia!

  Poniedziałek, 30. Czerwca 2014