Solange Knowles na okładce „Lucky”! [FOTO]

  Siostra Beyoncé opowiada o incydencie w windzie…

  Po słynnej bójce na gali Met, w której udział wzięli: Solange Knowles, Jay –Z oraz Beyoncé, siostra diwy R&B postanowiła pierwszy raz oficjalnie przemówić w taj sprawie. W najnowszym wydaniu magazynu „Lucky” piosenkarka i DJ’ka opowiada o tym, jaki jest jej stosunek do tej sprawy:

  >>> Solange Knowles pobiła Jay’a-Z! Zobaczcie nagranie!

  „To co jest dla mnie ważne, to to, że ja i moja rodzina mamy się dobrze. To co mieliśmy do powiedzenia, zostało zawarte w oświadczeniu. Obecnie żyjemy w zgodzie z tym, co się stało” – zdawkowo odniosła się do tematu i szybko zmieniła temat.

  Poza udzieleniem wywiadu, wokalistka pojawiła się na okładce „Lucky”. Wygląda bardzo młodzieżowo. Ma na sobie białą bluzę z nadrukiem oraz błękitne spodnie z zakładkami. Jej fryzura to nieco wygładzone afro, a makijaż jest niemalże niewidoczny. W ręce trzyma kubek kawy.

  >>> Jay-Z zabrał Solange do sklepu z biżuterią… Pogodzili się?

  Zastanawiamy się, dlaczego Solange nie chciała rozmawiać o tym, co zaszło między nią a mężem jej starszej siostry. Czyżby szybka zmiana tematu rozmowy świadczyła o tym, że bała się cokolwiek więcej powiedzieć? A może po prostu nie chciała wracać do przykrych wspomnień? Tego się pewnie niestety nigdy nie dowiemy…

  Wtorek, 08. Lipca 2014