Ke$ha w różowych włosach

 • Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Ke$hę na lotnisku w Los Angeles. Piosenkarka wróciła właśnie z krótkiej wycieczki poza miasto ze swoim chłopakiem Bradem Ashenfelterem.

 • Zobaczcie, jak Ke$ha prezentowała się kilka dni temu na lotnisku w Los Angeles.

 • Ke$ha tego dnia była ubrana cała na czarno. Gwiazda miała na sobie luźną bluzkę z ciekawymi wycięciami na ramionach, spodnie z materiału podobnego do skóry oraz modne buty na grubej podeszwie.

 • Artystka nie zapomniała o dodatkach, takich jak kapelusz z dużym rondem, okrągłe okulary przeciwsłoneczne i elegancka torebka.

 • Ciekawym akcentem w tej stylizacji był kolor włosów wokalistki! Jasnoróżowy odcień świetnie prezentował się przy czarnych ubraniach. Co sądzicie o stylówce Ke$hy?

 • Naszym zdaniem wyglądała świetnie!

 • Najpopularniejsze wideo

  Jak Wam się podoba stylówka gwiazdy?

  Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Ke$hę na lotnisku w Los Angeles. Piosenkarka wróciła właśnie z krótkiej wycieczki poza miasto ze swoim chłopakiem Bradem Ashenfelterem.

  Ke$ha tego dnia była ubrana cała na czarno. Gwiazda miała na sobie luźną bluzkę z ciekawymi wycięciami na ramionach, spodnie z materiału podobnego do skóry oraz modne buty na grubej podeszwie. Artystka nie zapomniała o dodatkach, takich jak kapelusz z dużym rondem, okrągłe okulary przeciwsłoneczne i elegancka torebka. Ciekawym akcentem w tej stylizacji był kolor włosów wokalistki! Jasnoróżowy odcień świetnie prezentował się przy czarnych ubraniach.

  Niezbyt często gwiazda pojawia się w ciekawych stylówkach. Zazwyczaj wygląda niezbyt dobrze… ale tym razem musimy przyznać, że prezentowała się naprawdę ciekawie! Obejrzyjcie zdjęcia i napiszcie co o tym sądzicie?

  Wtorek, 08. Lipca 2014