Rihanna w koszuli nocnej?

 • Wczoraj (8 lipca) paparazzi sfotografowali Rihannę na ulicach Nowego Jorku. Piosenkarka paradowała w dość dziwnym stroju.

 • Wczoraj (8 lipca) podczas spaceru w Nowym Jorku, Rihanna miała na sobie długą różową sukienkę z połyskującego materiału.

 • Kreacja wyglądała jak koszula nocna!Do tego artystka dobrała trampki. Gdy zrobiło się chłodniej, piosenkarka zarzuciła na wierzch dżinsową luźną kurtkę.

 • Wokalistka nie zapomniała o takich dodatkach jak złote naszyjniki i bransoletki. Spodobała nam się również fryzura Rih – wysoko upięte pokręcone włosy świetnie pasowały do jej egotycznej urody!

 • Co sądzicie o jej sukni – koszuli nocnej? Przesada? Naszym zdaniem artystka wyglądała w tej długiej sukience nawet seksownie...

 • Najpopularniejsze wideo

  Obejrzyjcie zdjęcia piosenkarki...

  Wczoraj (8 lipca) paparazzi sfotografowali Rihannę na ulicach Nowego Jorku. Piosenkarka paradowała w dość dziwnym stroju.

  Riri miała na sobie długą różową sukienkę z połyskującego materiału. Kreacja wyglądała jak koszula nocna! Do tego artystka dobrała trampki Converse. Gdy zrobiło się chłodniej, piosenkarka zarzuciła na wierzch dżinsową luźną kurtkę. Wokalistka nie zapomniała o takich dodatkach jak złote naszyjniki i bransoletki.

  Spodobała nam się fryzura Rih – wysoko upięte pokręcone włosy świetnie pasowały do egotycznej urody gwiazdy!
  Obejrzyjcie fotki Riri, co sądzicie o jej sukni – koszuli nocnej? Przesada? Naszym zdaniem artystka wyglądała w tej długiej sukience nawet seksownie…

  Środa, 09. Lipca 2014