Miley Cyrus i jej pomysłowa fryzura

 • W sieci pojawiły się fotki Miley Cyrus, zrobione w weekend przez paparazzi przed klubem Warwick w Hollywood. Artystka wyglądała dość dziwnie, ale fajnie!

 • Zobaczcie jak Miley Cyrus prezentowała się ostatnio na ulicach Hollywood! Paparazzi sfotografowali piosenkarkę zaraz po wyjściu z klubu.

 • Miley tego wieczoru miała na sobie wzorzysty cienki kombinezon, do tego czarne buty w kowbojskim stylu. Naszą uwagę najbardziej zwróciła jednak fryzura Cyrus.

 • Koczek z warkocza na czubku głowy i wpięte trzy żółte kwiaty wyglądały trochę dziwnie. Szczególnie, że artystka ma krótkie włosy na bokach.

 • Stylizacja skojarzyła nam się z latami 70-tymi. Kolorowy strój i kwiaty we włosach naszym zdaniem zdecydowanie bardziej pasują piosenkarce, niż prowokacyjne, odkrywające sporo ciała ciuchy...

 • Najpopularniejsze wideo

  Hit czy kit?

  W sieci pojawiły się fotki Miley Cyrus, zrobione w weekend przez paparazzi przed klubem Warwick w Hollywood. Artystka wyglądała dość dziwnie, ale fajnie!

  Miley tego wieczoru miała na sobie wzorzysty cienki kombinezon, do tego czarne buty w kowbojskim stylu. Naszą uwagę najbardziej zwróciła jednak fryzura Cyrus. Koczek z warkocza na czubku głowy i wpięte trzy żółte kwiaty wyglądały trochę dziwnie. Szczególnie, że artystka ma krótkie włosy na bokach.

  Stylizacja skojarzyła nam się z latami 70-tymi. Kolorowy strój i kwiaty we włosach naszym zdaniem zdecydowanie bardziej pasują piosenkarce, niż prowokacyjne, odkrywające sporo ciała ciuchy… Miley wyglądała ostatnio przynajmniej dziewczęco i skromnie!
  Obejrzyjcie zdjęcia wokalistki, co sądzicie o gwieździe?

  Wtorek, 15. Lipca 2014