Fanka wydała majątek, by upodobnić się do Kim Kardashian!

  Przypomina żonę Kanye Westa? Sprawdźcie!

  Niektórzy fani zrobią niemalże wszystko, by upodobnić się do swoich idoli. Do tej grupy bez wątpienia możemy zaliczyć młodą Brytyjkę, która zadłużyła się, by wyglądać jak Kim Kardashian.

  25-letnia Claire Leeson wydała 30 tysięcy dolarów na serię operacji plastycznych i zabiegów upiększających! „Zaczęłam od wybielenia swoich zębów (…). Potem chciałam mieć piersi w takim samym rozmiarze jak Kim.”

  >>> Kim Kardashian chwali się płaskim brzuchem! Dobrze wygląda?

  W wywiadzie dla brytyjskiego programu „This Morning” Claire wyznała, że od najmłodszych lat była zastraszana, co be wątpienia wpłynęło na jej zmianę. Już od pierwszego odcinka „Z kamerą u Kardashianów” zaczęła mieć obsesję na punkcie Kim. Później to uwielbienie urosło do takiej rangi, że zapragnęła wyglądać jak ona.

  „Kiedy staję się Kimmy, czuję, że jestem nietykalna i nie do zatrzymania. Czuję, że nikt nie może mi nic zrobić. Czuję się silna… i czuję, że zbudowałam wystarczająca wiarę w to, że kocham siebie mocniej – dodała 25-latka.

  Leeson planuje kolejne operacje. Pragnie przeszczepić sobie tłuszcz w pośladki, by mieć krągłą pupę: „Na razie noszę spodnie z silikonowymi implantami. (…) W dotyku są bardzo naturalne.”

  >>> Kim Kardashian kręci warkoczyki… Pasują jej?

  Na Instagramie znajduje się masa zdjęć żywej kopii Kim Kardashian. Na niektórych Claire nawet pozuje w podobnych stylówkach, co żona Kanye Westa.

  Co sądzicie o upodobnianiu się do gwiazd? Czy Claire Leeson przypomina Kim Kardasihian? Według nas dziewczyna wyglądała dużo lepiej przed zmianą. Zobaczcie fotki i oceńcie to sami!

  Środa, 16. Lipca 2014