Iggy Azalea ze swoim pupilem

 • W sobotę (19 lipca) paparazzi sfotografowali Iggy Azalea w przerwie kręcenia najnowszego klipu do kawałka „Black Widow”. Artystka spędzała wolną chwilę ze swoim kochanym pupilem.

 • Zobaczcie jak Iggy Azalea wyglądała w przerwie kręcenia klipu do „Black Widow”!

 • Iggy zarzuciła na swój strój, w którym grała w klipie biały szlafrok i pobiegła do swojego pieska, aby spędzić z nim kilka chwil.

 • Piosenkarka pod szlafrokiem miała biały seksowny kombinezon, który podkreślał jej rewelacyjne kształty. Do tego dobrała czarne buty na obcasie, które wydłużyły jej nogi.

 • Świetnie prezentowały się jej wyprostowane włosy i czerwona szminka na jej ustach. My już nie możemy się doczekać teledysku, a Wy?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie, jak artystka spędza przerwę w kręceniu klipu

  W sobotę (19 lipca) paparazzi sfotografowali Iggy Azalea w przerwie kręcenia najnowszego klipu do kawałka „Black Widow”. Artystka spędzała wolną chwilę ze swoim kochanym pupilem – szczeniaczkiem!

  Iggy zarzuciła na swój strój, w którym grała w klipie biały szlafrok i pobiegła do swojego pieska, aby spędzić z nim kilka chwil. Artystka od razu wzięła go na ręce i mocno przytulała. Prawda, że psiak jest słodki?

  Piosenkarka pod szlafrokiem miała biały seksowny kombinezon, który podkreślał jej rewelacyjne kształty. Do tego dobrała czarne buty na obcasie, które wydłużyły jej nogi. Świetnie prezentowały się jej wyprostowane włosy i czerwona szminka na jej ustach.

  Obejrzyjcie fotki! My już nie możemy się doczekać teledysku, a Wy?

  Poniedziałek, 21. Lipca 2014