Seksowna i drapieżna Ania Wyszkoni

 • W niedzielę (20 lipca) w Zielonej Górze odbył się koncert jednej ze stacji radiowych i telewizyjnych. Na wielkim wydarzeniu wystąpiła między innymi Ania Wyszkoni.

 • Zobaczcie jak Ania Wyszkoni prezentowała się podczas niedzielnego (20 lipca) koncertu w Zielonej Górze.

 • Zaraz po przyjściu na imprezę, artystka miała na sobie obcisłą czarną sukienkę, za kolano, z półprzezroczystymi elementami. Wyglądała bardzo kobieco i drapieżnie!

 • Na scenie Anię można było zobaczyć w ramonesce i krótkiej falbaniastej białej spódniczce. Lubimy połączenie delikatnych materiałów ze skórą!

 • Musimy też pochwalić niezłą fryzurę piosenkarki – blond krótkie włosy pasują jej jak nikomu!

 • Najpopularniejsze wideo

  Ostatnie stylizacje piosenkarki były świetne!

  W niedzielę (20 lipca) w Zielonej Górze odbył się koncert jednej ze stacji radiowych i telewizyjnych. Na wielkim wydarzeniu wystąpiła między innymi Ania Wyszkoni.

  Piosenkarka zaskoczyła nas swoją bardzo seksowną stylizacją. Zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie. Zaraz po przyjściu na imprezę, artystka miała na sobie obcisłą czarną sukienkę, za kolano, z półprzezroczystymi elementami. Do tego dobrała klasyczne czarne szpilki i kilka bransoletek. Wyglądała bardzo kobieco i drapieżnie!

  Na scenie Anię można było zobaczyć w ramonesce i krótkiej falbaniastej białej spódniczce. Lubimy połączenie delikatnych materiałów ze skórą!

  Musimy też pochwalić niezłą fryzurę piosenkarki – blond krótkie włosy pasują jej jak nikomu! Obejrzyjcie zdjęcia i oceńcie wokalistkę!

  Wtorek, 22. Lipca 2014