Seksowna i paskudna Kendall Jenner w jednej sesji! [FOTO]

  Zobaczcie fotki dla magazynu „Love”!

  Ostatnio pisaliśmy o tym, że Kendall Jenner wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Love”, czego potwierdzeniem była fotka, jaką pochwaliła się na swoim Instagramie. Teraz możemy podziwiać kolejne efekty tej współpracy.

  >>> Kendall Jenner nie ma biustu?! Sprawdźcie!

  Do sieci trafiły kolejne zdjęcia Kardashianki. Na oficjalnym Instagramie „Love” możemy podziwiać spontaniczne ujęcia z samej sesji oraz finalne fotografie, które trafiły do gazety. Są tam zarówno zdjęcia przedstawiające seksowną Kendall, jak i tę nie do końca pociągającą…

  Jak taka śliczna dziewczyna może nie wyglądać zachwycająco? Owszem może! Poza fotką, na której Jenner pozuje topless, możemy zobaczyć modelkę, której stylówka pozostawia wiele do życzenia: warkoczyki, tłusta grzywka, świecąca się skóra i dziwne różowe „coś”, co okala jej szyję. To wszystko działa na niekorzyść Kendall.

  >>> Kendall Jenner z wielkim kolczykiem w nosie! Podoba się Wam?

  Zastanawiamy się, w jakim celu magazyn „Love” zdecydował się na tak skrajne stylizacje: ślicznotka kontra brzydula. Raczej nie odpowiemy na to pytanie. Może Wy wpadniecie na to, o co chodziło?

  Zobaczcie Kendall Jenner dla „Love”!

  Środa, 23. Lipca 2014