Kylie Jenner jest niemiła?

  Kardashianka rozczarowała swoich fanów!

  W miniony czwartek (24 lipca) Kendall i Kylie Jenner pojechały do Dallas w Teksasie, by wziąć czynny udział w promowaniu swojej autorskiej linii ubrań zainspirowanej stylem cygańskim – PacSun. Okazuje się jednak, że jedna z nich nie spisała się zbyt dobrze…

  >>> Kendall i Kylie Jenner oraz nagie męskie klaty… Zobaczcie!

  Mowa tu o Kylie Jenner, która okazała się być niemiła dla fanów. Z relacji uczestników spotkania z Kardashiankami wiadomo, że starsza siostra (Kendall) była bardzo otwarta i chętnie rozmawiała z ludźmi, natomiast młodsza dystansowała się od wszystkich:

  „Taaaaak! One są bardzo ładne! Kylie była nieco niegrzeczna, ale za to Kendall okazała się super miła.” – napisał jeden z użytkowników Twiterra.

  >>> Kendall i Kylie Jenner poprowadzą swój własny talk show! Dadzą sobie radę?

  Inny dodał jeszcze: „Kendall była miła! Jest bardzo kontaktowa i powiedziała mi, że jestem słodka. Do każdego powiedziała coś miłego…, ale Kylie nic nie mówiła. Dwa razy zapała ze mną kontakt wzrokowy, gapiła się na mnie, przez co czułam się nieco obrażana.”

  Co sądzicie o zachowaniu Kylie? Uważacie, że jest wyniosła, czy raczej była tak zestresowana, że nie mogła wydusić z siebie słowa?

  Niedziela, 27. Lipca 2014