To nie była najlepsza stylówka Seleny Gomez

 • Wczoraj (29 lipca) Selena Gomez pojawiła się w Hollywood na premierze filmu "Behaving Badly", w którym zagrała jedną z głównych ról.

 • Zobaczcie jak Selena Gomez prezentowała się na premierze filmu „Behaving Badly”, w którym miała możliwość zagrać jedną z głównych ról.

 • Na wczorajszym wydarzeniu gwiazda prezentowała się świetnie, chociaż nie raz widzieliśmy ją w lepszych stylizacjach.

 • Sel założyła krótki top ze zwierzęcym motywem, do tego czarne eleganckie spodnie i buty na obcasie.

 • Piosenkarka i aktorka miała gładko związane włosy. Lubimy ją w takim wydaniu, ale musimy przyznać, że naszym zdaniem dziewczyna o wiele lepiej prezentuje się w rozpuszczonych włosach.

 • Niestety nie spodobał nam się makijaż Seleny. Czarne cienie, wychodzące mocno poza powiekę, zmniejszyły oczy i zniekształciły twarz artystki. Wyglądało to dość dziwnie... Co o tym sądzicie?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak gwiazda wyglądała na premierze filmu „Behaving Badly”

  Wczoraj (29 lipca) Selena Gomez pojawiła się w Hollywood na premierze filmu „Behaving Badly”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Na wczorajszym wydarzeniu gwiazda prezentowała się świetnie, chociaż nie raz widzieliśmy ją w lepszych stylizacjach.

  Sel założyła krótki top ze zwierzęcym motywem, do tego czarne eleganckie spodnie i buty na obcasie. Piosenkarka i aktorka miała gładko związane włosy. Lubimy ją w takim wydaniu, ale musimy przyznać, że naszym zdaniem dziewczyna o wiele lepiej prezentuje się w rozpuszczonych włosach.

  Niestety nie spodobał nam się makijaż Seleny. Czarne cienie, wychodzące mocno poza powiekę, zmniejszyły oczy i zniekształciły twarz artystki. Wyglądało to dość dziwnie… Co o tym sądzicie? Obejrzyjcie galerię.

  Środa, 30. Lipca 2014