Lady Gaga znów zaśpiewa z Tonym Benettem!

  Piosenkarka nagrywa z nim swingujący album pt. „Cheek To Cheek”!

  W świecie Lady Gagi wszystko jest możliwe! Ekscentryczna gwiazda po raz kolejny* zaskoczy swoich fanów*. Tym razem jednak nie postawi na ekstrawagancką kreację czy wyuzdane zachowanie. Swoją popową prowokację zamieni na swingujące klasyki!

  >>> Lady Gaga poszła do pizzerii w samych majtkach! Kolejna prowokacja?

  Mother Monster nawiązała współpracę z legendarnym Tonym Benettem. Ich niecodzienna przyjaźń zaowocowała nie tylko gościnnym udziałem Gagi na płycie Benetta, ale również wspólnym albumem ze standardami jazzowymi pt.* „Cheek To Cheek”*!

  28-letnia wokalistka tak komentuje swoją współpracę z 88-letnim muzykiem: „Być może jest między nami 60 lat różnicy, ale jeśli chodzi o jazz, nie ma żadnej granicy”.

  >>> Lady Gaga rozebrała się dla Versace! Jak to wyszło? Sprawdźcie!

  Wspólny album duetu „Cheek To Cheek”, który zwiastuje klasyk Cole’a Portera „Anything Goes”, zawiera też takie nieśmiertelne utwory jak: „It Don’t Mean A Thing (If It Ain’t Got That Swing)”, „Sophisticated Lady”, „Lush Life” i oczywiście tytułowy „Cheek To Cheek”.

  Premiera płyty Lady Gagi i Tony’ego Benetta już 23 września! Jesteście ciekawi, co nam zaprezentują? My już nie możemy się doczekać!

  Środa, 30. Lipca 2014