Beyonce ostatnio często odkrywa brzuszek

 • Beyonce ostatnio wrzuca na Instagram fotki, na których prezentuje swoje stylizacje. Zauważyliśmy, że kilka ostatnich kompletów to spódnica lub spodnie i krótki top.

 • Beyonce ostatnio często odsłania swój brzuch. Która stylizacja piosenkarki spodobała Wam się najbardziej?

 • Jedna ze stylizacji to połączenie bardzo obcisłej ołówkowej spódnicy i bluzki z krótkim rękawem w pastelowym odcieniu. Mimo że top był krótki, całość prezentowała się bardzo elegancko.

 • Kolejny zestaw to czarny krótki top z dużym dekoltem i biało-czarna spódnica o nietypowym kroju. Bey wyglądała w tych ciuchach bardzo seksownie...

 • Urzekł nas również wzorzysty komplet w stylu pin up girl! Strój idealnie podkreślał kształty gwiazdy.

 • Najpopularniejsze wideo

  Jak Wam się podobają jej ostatnie stylizacje?

  Beyonce ostatnio wrzuca na Instagram fotki, na których prezentuje swoje stylizacje. Zauważyliśmy, że kilka ostatnich kompletów to spódnica lub spodnie i krótki top. Przypominamy, że krótkie koszulki są bardzo modne w tym sezonie, artystka wzięła sobie to do serca.

  Jedna ze stylizacji to połączenie bardzo obcisłej ołówkowej spódnicy i bluzki z krótkim rękawem w pastelowym odcieniu. Do tego artystka dopasowała sporo złotej biżuterii i związała włosy. Mimo że top był krótki, całość prezentowała się bardzo elegancko.

  Kolejny zestaw to czarny krótki top z dużym dekoltem i biało-czarna spódnica o nietypowym kroju. Bey wyglądała w tych ciuchach bardzo seksownie…

  Urzekł nas również wzorzysty komplet w stylu pin up girl! Strój idealnie podkreślał kształty gwiazdy. Co sądzicie o kilku ostatnich stylówkach Bey z odkrytym brzuchem? Podoba Wam się ta moda?

  Poniedziałek, 04. Sierpnia 2014