Rita Ora i Iggy Azalea jako wojowniczki ninja…

  … w kawałku „Black Widow”! Zobaczcie!

  Wczoraj (13 sierpnia) do sieci trafił pierwszy teledysk nagrany przez duet: Iggy Azaleę i Ritę Orę. Piosenka „Black Widow” to opowieść o niespełnionej i nieszczęśliwej miłości. Gwiazdy postanowiły do niej nagrać teledysk utrzymany w stylizacji „Kill Billa”!

  Na początku klipu możemy zobaczyć, jak Rita Ora przychodzi na lunch z mężczyzną, który zachowuje się jak prawdziwy burak. Jest głośny i niegrzeczny. W postać kelnerki, która obsługuje tę parę wcieliła się Iggy Azalea. Po małej awanturze w knajpie przenosimy się w świat wyobraźni raperki…

  Widzimy, jak obie wokalistki, ubrane w obcisłe skórzane wdzianka, zamieniają się w wojowniczki ninja, które za wszelką cenę pragną wyrównać rachunki z bezczelnym typem. Ruszają w miasto na swoich motocyklach, by skopać kilka tyłków. W końcu w pomocą przychodzi im czarny wdowa, która jednym ugryzieniem powala na ziemię poszukiwanego.

  „Black Widow” to utwór pochodzący z debiutanckiej płyty Iggy „The New Classic”, której polska premiera odbyła się 13 maja bieżącego roku.

  Musicie to zobaczyć! Seksowną Ritę Oręa i Iggy Azalea w teledysku „Black Widow”!  Czwartek, 14. Sierpnia 2014