Donatan żartuje ze SPLASHA!

Namawia do obrzucania się kupą?!

To, że Donatan słynie ze specyficznego poczucia humoru i ciętego języka to żadna nowość. Producent co jakiś czas zamieszcza w sieci zabawne opisy i informuje o swoich zaskakujących pomysłach. Tym razem postanowił ponabijać się ze SPLASHA (Ice Bucket Challenge).

>>> Donatan chwali się liczbą fanów. Ma czym?

Mentor Cleo wymyślił swoją własną zabawę, w której chodzi o to, by… obrzucać się odchodami! Na Facebooku zamieścił instrukcję do tej gry oraz fotkę przedstawiającą rzekome efekty wyzwania: „Dla fanów ‘spleszów’ i wyzwań internetowych mam nową grę – rzucam wyzwanie. Zjadłem 2 kilo śliwek, wypiłem mleko, obróciłem się tyłem do miłośnika ‘spleszu’ i kichnąłem rzadzizną.”

„Teraz wyzwanie – zrób to samo w ciągu 24 godzin albo zaproś mnie na śliwki i mleko. Nominuję polskich celebrytów do wzajemnej „kakałowej” kąpieli. Amen” – dodał na koniec.

>>> Donatan i Cleo skończyli zdjęcia do najnowszego klipu! Czekacie na efekty?

Cóż, widać, że wyobraźnia czasem ponosi Donatana na dalekie wody. Jego wpis wywołał nie małe poruszenie wśród jego fanów. Dobrze, że na koniec wyraźnie dodał, że żartuje, bo niektórzy wzięli jego słowa na serio…

A swoją drogą widzieliście naszą wersję SPLASHA z udziałem Kasi Kępki? Jeśli nie, koniecznie musicie zobaczyć, jak jej poszło >>> KLIK! Nominowani, macie jeszcze chwilę na podjęcie wyzwania… Do dzieła!

Piątek, 22. Sierpnia 2014