Selfie dla Beyoncé!

  Przyłączcie się do akcji fanów piosenkarki!

  4 września Beyoncé obchodzi swoje 33. urodziny. Z tej okazji (z resztą jak co roku) jej polscy fani postanowili zorganizować dla niej specjalną akcję i świętować razem z nią!

  „Odkąd pojawiła się płyta BEYONCÉ, świat oszalał na punkcie piosenki ‘FLAWLESS’ ze znamienną zwrotką ‘I woke up like this… FLAWLESS’, czyli w wolnym tłumaczeniu możemy to przedstawić jako ‘Budzę się wyglądając tak dobrze/nieskazitelnie’. Postanowiliśmy zorganizować akcję, która umożliwi fanom z Polski pokazanie, jak bardzo są FLAWLESS. Wystarczy zrobić sobie #selfie z napisem ‘FLAWLESS’ albo ‘I WOKE UP LIKE THIS’" – możemy przeczytać na stronie "beyonce-knowles.pl":http://beyonce-knowles.pl/poland-woke-up-like-this/

  Nie ma znaczenia w jakiej formie zaprezentujecie wymagany napis (kartka papieru, ekran komputera, napis na ręce), ważne jest to, by był widoczny. Możecie zrobić własne selfie, albo zaprosić do zabawy przyjaciół.

  Więcej info na temat akcji znajdziecie TU. Projekty należy przesłać na maila – beyonceknowels@onet.pl lub załączyć do wiadomości prywatnej na Facebooku. Akcja trwa do końca jutrzejszego dnia (29 sierpnia). Spieszcie się zatem!

  Czwartek, 28. Sierpnia 2014