Dawid Kwiatkowski opublikował aż trzy klipy na raz!

  Obejrzyjcie wideo do: „Nie Zmienisz Mnie”, „Obudź Się”, „Uwierz”!

  Idol młodego pokolenia, Dawid Kwiatkowski, lubi zaskakiwać swoich fanów. Piosenkarz postanowił opublikować aż trzy klipy na raz!

  Na YouTubowym kanale wokalisty pojawiły się aż 3 nowe teledyski na raz: oficjalny teledysk do singla „Nie Zmienisz Mnie” oraz 2 klipy nagrane z fanami na Fanowskich Obozach Muzycznych z udziałem Kwiatkowskiego.

  „Nie Zmienisz Mnie” to wysokobudżetowa produkcja nagrana na Gdańskim Stadionie. Widzimy tu Kwiata ze swoim zespołem oraz 16 tancerzy wybranych w specjalnym castingu. Ciekawym efektem wizualnym pojawiającym się w nagraniu jest połączenie nowoczesnych motywów laserowych.

  Klip przedstawia Dawida jako artystę stricte koncertowego, bawiącego się swoją pracą, idola tysięcy nastolatek, który mimo dużego rozgłosu pozostaje pozytywnie nastawionym do świata nastolatkiem.

  W teledysku można usłyszeć nową wersję piosenki „Nie Zmienisz Mnie”, która została przygotowana specjalnie na potrzeby tej produkcji.

  Teledyski „Obudź Się” i „Uwierz” pochodzą z Fanowskich Obozów Muzycznych zorganizowanych w Krynicy Zdrój w 2014 roku. Z tego co wiadomo, wszyscy, łącznie z samym Dawidem świetnie się na nich bawili.

  Zobaczcie najnowsze klipy Dawida Kwiatkowskiego: „Nie Zmienisz Mnie”, „Obudź Się” oraz „Uwierz”! Który z nich najbardziej przypadł Wam do gustu?  Piątek, 29. Sierpnia 2014