Kasia Popowska przejmie fanpage VIVA POLSKA!

  W czwartek 18 września na naszym fanpage’u będą pojawiały się tylko wpisy jej autorstwa!

  W czwartek 18 września Kasia Popowska przejmie fanpage Viva Polska na Facebooku.

  Przez cały dzień piosenkarka będzie dodawać wpisy, które będziecie mogli przeczytać na naszym profilu. Być może podzieli się jakąś ciekawą fotką, albo napisze, co właśnie robi. Możliwe też, że wrzuci również swój ulubiony kawałek, albo przytoczy ciekawą historię.

  Pamiętajcie, że będziecie mieli możliwość zadawać jej pytania! Zacznijcie się już zastanawiać, czego chcielibyście się dowiedzieć od Kasi. Z pewnością odpowie na kilka najciekawszych z nich!

  Kasia Popowska to pierwsza artystka, która uruchomiła ruch „me singing” w polskim Internecie oraz pierwsza, której głos został okrzyknięty naszym internetowym odkryciem. Jej nagrania w krótkim tempie zdobyły rekordową oglądalność (ponad 12 milionów odsłon oraz 35 tysięcy subskrybentów z Polski i zza granicy!).

  Popi pojawiła się w 2 edycji programu „Mam Talent”, gdzie rozkochała w sobie tysiące osób. Wokalistka ma również na swoim koncie współpracę z producentami muzycznymi oraz główną rolę wokalną w disney’owskim filmie animowanym „Zaplątani”.

  W chwili obecnej Kasia pracuje nad swoją debiutancką płytą. Z tego co wiadomo, będzie ona utrzymana w klimacie muzyki pop, indie-folku oraz soulu.

  Nie przegapcie spotkania z Kasią Popowską! Na pewno możemy liczyć na dobrą zabawę. Warto śledzić tego dnia Facebooka!
  Jeśli jeszcze nie „lubicie” naszego fan page’a to koniecznie KLIKNIJCIE KCIUK W GÓRĘ!

  Piątek, 12. Września 2014