Matka Kim Kardashian doradza Selenie Gomez

  Kris Jenner została menadżerką piosenkarki! Jak wpłynie to na jej wizerunek?...

  Kris Jenner ma opinię najbardziej skutecznej, ale również bezkompromisowej menadżerki w USA. Matka Kim Kardashian nie cofnie się przed niczym, by wypromować swoje podopieczne. W końcu to ona stoi za pierwszą seks-taśmą swojej córki.

  >>> Kłótnie w rodzinie Jenner? Sprawdźcie, co się dzieje!

  Teraz pani Jenner dostała pod swoje skrzydła kolejną gwiazdę, która jest pod wrażeniem umiejętności 58-latki. Najstarsza z rodu Kardashian została menadżerką… Seleny Gomez i niemalże od razu zajęła się pracą nad wizerunkiem piosenkarki!

  Z relacji osoby z towarzystwa Sel wiadomo, że Kris zaproponowała jej zadbanie o kondycję fizyczną oraz operacje plastyczne:

  „Kris chce, żeby Selena wytrenowała swoje ciało i wypracowała sześciopak w stylu Kate Hudson. Zapisała ją już na trening Barry’s Bootcamp, na który wysyła Kim regularnie. Dla swojej nowej klientki ma mnóstwo rad i pomysłów, zaczynając od makijażu, a kończąc na operacjach plastycznych. Selena jest zachwycona.”

  >>> Przepiękna stylizacja i fryzura Seleny Gomez! Seksi?

  Mówi się, że obie panie są zachwycone z nawiązania tej współpracy. Selena pragnie zostać seksbombą, a Kris wierzy, że zarobi na tym kokosy.

  Uważacie, że Selena Gomez potrzebuje operacji plastycznych? My jesteśmy na nie…

  Poniedziałek, 20. Października 2014