Woskowa Taylor Swift wygląda jak prawdziwa!

 • Wczoraj (27 października) w hollywoodzkim muzeum Madame Tussauds pojawiła się figura woskowa Taylor Swift. Naszym zdaniem rzeźba wygląda jak prawdziwa piosenkarka!

 • Zobaczcie jak wygląda nowa figura woskowa Taylor Swift. Rzeźba została wystawiona w hollywoodzkim muzeum Madame Tussauds.

 • Taylor została uwieczniona w czerwonych szortach i w białym t-shircie z napisem „I love LA”. Do tego dopasowano brokatowe czerwone szpilki.

 • Wokalistka ma związane włosy w kucyk i długą grzywkę. Swift często maluje usta mocniejszym kolorem, dlatego i tutaj zostały pomalowane na czerwono.

 • Gwiazda ma przed sobą gitarę, z którą często pojawia się na scenie. Całość wygląda bardzo realistycznie. Chcielibyście mieć fotkę z rzeźbą przestawiającą Taylor?

 • Najpopularniejsze wideo

  Jedna z lepszych rzeźb gwiazd?

  Wczoraj (27 października) w hollywoodzkim muzeum Madame Tussauds pojawiła się figura woskowa Taylor Swift. Naszym zdaniem rzeźba wygląda jak prawdziwa piosenkarka!

  Taylor została uwieczniona w czerwonych szortach i w białym t-shircie z napisem „*I love LA”*. Do tego dopasowano brokatowe czerwone szpilki. Wokalistka ma związane włosy w kucyk i długą grzywkę. Swift często maluje usta mocniejszym kolorem, dlatego i tutaj zostały pomalowane na czerwono.

  Gwiazda ma przed sobą gitarę, z którą często pojawia się na scenie. Całość wygląda bardzo realistycznie. Co sądzicie o figurach woskowych? Czy to dobry pomysł aby robić takie dzieła? Chcielibyście mieć fotkę z rzeźbą przestawiającą Taylor?

  Wtorek, 28. Października 2014