Gdzie się podziała seksowna i kobieca Rita Ora?

 • W środę (26 listopada) Rita Ora została sfotografowana przez paparazzi na ulicach Londynu. Piosenkarka wybierała się właśnie ze swoim chłopakiem – Rickym Hilfigerem do klubu nocnego.

 • Zobaczcie jak Rita Ora prezentowała się w środę (26 llistopada) w Londynie.Artystka od niedawna ubiera się zupełnie inaczej... Wokalistka chce upodobnić swoją stylówę do rockowego charakteru Ricky'ego?

 • Rita miała ostatnio na sobie długą dżinsową suknię i kozaki za kolano. Do całości dopasowała skórzaną dużą kurtkę z czachą na plecach.

 • Do tego miała włosy spięte w koczek i usta pomalowane czerwoną pomadką. Nie spodobały nam się dodatki jakie gwiazda wybrała na ten wieczór... Półprzezroczyste rękawiczki, obroża na szyi i dziwaczne kolczyki.

 • Brakuje nam zadbanej wokalistki z piękną fryzurą i z dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach stylizacją! Co sądzicie o Ricie?

 • Artystka prezentuje się dość dziwnie...

 • Najpopularniejsze wideo

  Artystka zmieniła stylówę dla chłopaka...?

  W środę (26 listopada) Rita Ora została sfotografowana przez paparazzi na ulicach Londynu. Piosenkarka wybierała się właśnie ze swoim chłopakiem – Rickym Hilfigerem do klubu nocnego. Artystka od niedawna ubiera się zupełnie inaczej… Wygląda na to, że wokalistka chce upodobnić swoją stylówę do rockowego charakteru Ricky’ego.

  Rita miała ostatnio na sobie długą dżinsową suknię i kozaki za kolano. Do całości dopasowała skórzaną dużą kurtkę z czachą na plecach. Do tego miała włosy spięte w koczek i usta pomalowane czerwoną pomadką. Nie spodobały nam się dodatki jakie gwiazda wybrała na ten wieczór… Półprzezroczyste rękawiczki, obroża na szyi i dziwaczne kolczyki.

  Brakuje nam zadbanej wokalistki z piękną fryzurą i z dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach stylizacją! Obejrzyjcie fotki i napiszcie, co sądzicie o Ricie?

  Piątek, 28. Listopada 2014