Co się dzieje z Zaynem Malikiem??

Choroba, uzależnienie od narkotyków? Wszyscy się martwią…

W zachodnich mediach aż huczy od tego, że z Zaynem Malikiem dzieje się coś niedobrego. Gwiazdor zespołu One Direction nie wygląda ostatnio zbyt dobrze i coraz rzadziej pojawia się publicznie. Co się dzieje?

>>> Zayn Malik dostaje maile z pogróżkami! Czy coś przeskrobał?

Ostatnie zdjęcia Zayna nie należą do najlepszych. Piosenkarz wygląda na wychudzonego i zmęczonego. Poza tym był on nieobecny podczas ostatniego koncertu 1D na Florydzie. Jego kumple twierdzą, że przyczyną tego stanu rzeczy jest jego choroba, ale mało kto w to wierzy.

Powstało kilka teorii na temat tego, co się dzieje. Jedni, w tym dziennikarz Matt Lauer, uważają, że Malik nadużywa marihuany (Pamiętacie, jak przyłapano Zayna na popalaniu trawki?) i nie radzi sobie z nałogiem.

>>> Mama Zayna Malika nie lubi jego tatuaży! Uważa, że są brzydkie?

Drudzy twierdzą, że muzyk nie chciał się widzieć z byłym menadżerem zespołu, Paulem Higginsem, który tego dnia żegnał się z grupą. Podobno panowie mają ze sobą na pieńku… Jeszcze inni sądzą, że Malik postanowił na trochę odpuścić sobie karierę i zająć się swoją narzeczoną, Perry Edwards.

Którą z opcji obstawiacie? My sami nie wiemy, ale faktycznie Zayn jest bardzo szczupły i wygląda na nieco rozkojarzonego… Zobaczcie jego najnowsze foty >>> KLIK!

Poniedziałek, 01. Grudnia 2014