Świąteczne stylizacje według seksownej Ariany Grande!

 • W grudniu odbywają się wielkie imprezy zwiastujące Boże Narodzenie. W ciągu kilku ostatnich dni miał miejsce między innymi Jingle Bell Ball oraz koncert zorganizowany przez Disneya.

 • Na tegorocznym Jingle Bell Ball i na koncercie Disneya zwiastującym Boże Narodzenie, pojawiła się Ariana Grande. Śliczna piosenkarka zadbała o bardzo seksowne wdzianka.

 • Na Jingle Ball Ariana wybrała czarne body z wbudowaną spódniczką mini. Kreacja była udekorowana białym puszkiem, który nawiązywał do stroju Świętego Mikołaja.

 • Do tego dopasowała bardzo seksowne buty na obcasie, których cholewki sięgały aż za kolano.

 • Ta stylizacja była piękna! Najbardziej spodobała nam się opaska do włosów z kocimi uszkami.

 • Na imprezę zorganizowaną przez Disneya, artystka założyła białą ołówkową spódnicę i krótki top pokryty srebrnym brokatem.

 • Do biało-srebrnej stylówki dopasowała opaskę z uszami Myszki Mickey. Całość idealnie pasowała do scenografii nawiązującej do mroźnego i zaśnieżonego miasta...

 • Która kreacja spodobała Wam się bardziej?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak piosenkarka ubiera się na imprezy zwiastujące Boże Narodzenie...

  W grudniu odbywają się wielkie imprezy zwiastujące Boże Narodzenie. W ciągu kilku ostatnich dni miał miejsce między innymi koncert Jingle Bell Ball, na którym występują najsłynniejsze gwiazdy muzyki pop oraz koncert zorganizowany przez Disneya. Na obu wydarzeniach pojawiła się Ariana Grande. Śliczna piosenkarka zadbała o bardzo seksowne wdzianka, które świetnie komponowały się ze świątecznymi dekoracjami…

  Na Jingle Ball Ariana wybrała czarne body z wbudowaną spódniczką mini. Kreacja była udekorowana białym puszkiem, który nawiązywał do stroju Świętego Mikołaja. Do tego dopasowała bardzo seksowne buty na obcasie, których cholewki sięgały aż za kolano. Ta stylizacja była piękna! Najbardziej spodobała nam się opaska do włosów z kocimi uszkami.

  Na imprezę zorganizowaną przez Disneya, artystka założyła białą ołówkową spódnicę i krótki top pokryty srebrnym brokatem. Do tego dopasowała opaskę z uszami Myszki Mickey. Całość idealnie pasowała do scenografii nawiązującej do mroźnego i zaśnieżonego miasta…

  Która stylówka spodobała Wam się bardziej? Obejrzyjcie fotki…

  Środa, 10. Grudnia 2014