Elegancka Margaret... poznajecie ją?

 • Kilka dni temu odbył się finał konkursu mody Toyota Aygo. Na wydarzeniu wystąpiła między innymi Margaret. Piosenkarka pojawiła się w eleganckiej i klasycznej stylizacji.

 • Zobaczcie jak Margaret prezentowała się na finale konkursu mody. Musimy przyznać, że piosenkarka nas zaskoczyła, ponieważ zazwyczaj wybiera bardzo odważne kreacje!

 • Margaret miała na sobie ostatnio klasyczną czarną rozkloszowaną sukienkę w stylu lat 60-tych i kozaki sięgające aż za kolano.

 • Artystka miała tego dnia też niezłą fryzurę. Podkręcone długie blond włosy wyglądały przepięknie. Co sądzicie o piosenkarce w takiej odsłonie? Naszym zdaniem wyglądała uroczo!

 • Miło zobaczyć wokalistkę w innej stylówce...

 • Najpopularniejsze wideo

  Zazwyczaj wybiera inne stylówki!

  Kilka dni temu odbył się finał konkursu mody Toyota Aygo. Na wydarzeniu wystąpiła między innymi Margaret. Piosenkarka pojawiła się w eleganckiej i klasycznej stylizacji. Musimy przyznać, że piosenkarka nas zaskoczyła, ponieważ zazwyczaj wybiera bardzo odważne kreacje!

  Margaret miała na sobie ostatnio klasyczną czarną rozkloszowaną sukienkę w stylu lat 60-tych i kozaki sięgające aż za kolano. Artystka miała tego dnia też niezłą fryzurę. Podkręcone długie blond włosy wyglądały przepięknie. Co sądzicie o piosenkarce w takiej odsłonie? Naszym zdaniem wyglądała uroczo! Miło zobaczyć artystkę w innej stylówce…

  Obejrzyjcie fotki i sami oceńcie kreację Margaret.

  Poniedziałek, 15. Grudnia 2014