Christina Aguilera zwyzywała Myszkę Miki

  Aż wstyd powtórzyć, jak się do niej odezwała…

  Każdy z nas chyba miewa takie dni – irytujących wydarzeń nagromadzi się tyle, że w końcu drobny incydent doprowadza nas do wybuchu. Właśnie jeden z takich momentów przechodziła niedawno Christina Aguilera. Co doprowadziło do sytuacji, w której piosenkarka zwyzywała Myszkę Miki?

  >>> Christina Aguilera – prawdziwa seksbomba. Zgodzicie się?

  Xtina wybrała się ze znajomymi na wycieczkę do Disneylandu, by uczcić swoje 34 urodziny. Zdjęcia z tego wypadu zobaczyć możecie zresztą na Instagramie piosenkarki. Jednej jednak fotki nie udało jej się zrobić – i podobno o to właśnie była cała awantura.

  Aguilera chciała zrobić sobie selfie z Myszką Miki. Pech chciał, że pracownik parku rozrywki paradujący w przebraniu najsłynniejszej disneyowskiej maskotki miał akurat przerwę. Kiedy Christina podeszła do niego z prośbą o zapozowanie – poprosił, by poczekała.

  Tego dla piosenkarki było za wiele. Jak twierdzą świadkowie, zwyzywała osobę w przebraniu Myszki Miki, nazywając ją „dupkiem” i krzycząc: „Czy ty wiesz, kim ja jestem?”. W efekcie pracownik Disneylandu musiał salwować się ucieczką, wezwana została ochrona.

  >>> Christina Aguilera w sukni od Victorii Beckham! Ładnie wygląda?

  Po zdjęciach z Disneylandu zamieszczonych przez Christinę na Instagramie nie można poznać, że w ogóle miały tam miejsce jakieś awantury. „Cudowne urodziny w najwspanialszym miejscu na ziemi, #disneyland” – podpisała swoją fotkę ze znajomymi Aguilera.

  Wtorek, 30. Grudnia 2014