Justin Bieber w programie Comedy Central!

  Piosenkarz wystąpi jako ofiara szyderstw w programie na antenie Comedy Central! Tego nie mogą przegapić ani fani, ani hejterzy!

  Myśleliście, że szydera z Justina Biebera robi się już nudna? No to poczekajcie na program stacji Comedy Central Roast, którego bohaterem będzie muzyk!

  Roast to doroczny cykl transmitowany przez Comedy Central), w której grupa sławnych osób bezlitośnie obśmiewa jedną ofiarę. Na koniec sam zainteresowany ma szansę się zemścić i obsmarować swoich oprawców. Bohaterem tegorocznego wydania Roasta Comedy Central będzie Justin Bieber!

  Jak zażartował szef programowy stacji: __„*Justin od lat prosił nas, żebyśmy go __zroastowali__*, więc namawialiśmy go, żeby wyprodukował trochę więcej materiału wartego obśmiania. Cieszymy się, że nas posłuchał”.__

  A jest z czego wybierać: reklama Calvina Kleina, która doczekała się wielu memów i przeróbek, pobyt w areszcie, afera z prostytutką w roli głównej i wiele, wiele innych…

  Sam Justin wydaje się zachwycony, że zostanie bohaterem tegorocznego Roasta Comedy Central. „Wreszcie, po 21 latach ciężkiej pracy udało się” – napisał żartobliwie na Twitterze.

  Data emisji Roastu na antenie Comedy Central zostanie ogłoszona już wkrótce.

  Więcej informacji – na stronie programu!)

  Wtorek, 20. Stycznia 2015