Justin Bieber wariuje przez Selenę i Zedda

  Podobno płonie z zazdrości, a oni bawią się w najlepsze! [WIDEO]

  Wygląda na to, że Justin Bieber już nigdy nie zapomni o swojej eks-dziewczynie, Selenie Gomez. Pomimo tego, że para schodziła się i rozchodziła już kilkukrotnie, a piosenkarz nie raz olewał Latynoskę, mówi się, że nie może się pogodzić z tym, że Gomez spotyka się teraz z kimś innym.

  Kiedy do sieci trafiły kolejne wspólne zdjęcia Sel i Zedda, Justin oszalał: „On nie może przestać o nich myśleć. Ma obsesję na ich punkcie i wariuje na myśl, że coś jest między nimi. Czuje, że naprawdę nawalił i że tym razem prawdopodobnie stracił ją na dobre. Chce wiedzieć, czy myślą o sobie na poważnie.”

  Znajomy idola nastolatek wyznał również, że Bieber non stop przegląda Internet w poszukiwaniu newsów na temat swojej byłej i jej nowego chłopaka: „Justin przez cały sprawdza zarówno jej profil na portalach społecznościowych, jak również Zedda. Oczywiście oficjalnie mówi, że tak nie jest.”

  A w międzyczasie Selena i Zedd bawią się w najlepsze. Ostatnio byli na kręglach. Zobaczcie, jak się razem bawili!  Wtorek, 27. Stycznia 2015