Kanada zamknęła granice dla Chrisa Browna!

Muzyk nie pojawił się na swoim koncercie

Chris Brown doznał niezłego szoku, kiedy okazało się, że nie będzie mógł dać koncertu w Kanadzie. Piosenkarz nie został wpuszczony do kraju!

>>> Chris Brown znowu w sądzie… Co znów przeskrobał?

Kiedy muzyk pojawił się na lotnisku w Montrealu, okazało się władze nie zgodziły się na jego pobyt w Kanadzie. Nie pomogły żadne prośby, ani tłumaczenia. Godzinę przed planowanym występem, Chris został zmuszony odwołać swój koncert.

Sfrustrowany napisał na Twitterze: „Dobrzy ludzie z kanadyjskiego rządu nie pozwolili mi przejść przez granicę. Wrócę tu w lecie i mam nadzieję, że zobaczę swoich kanadyjskich fanów!”

Zastanawiacie się, dlaczego Kanadyjczycy nie zgodzili się na wizytę Chrisa? Odpowiedź jest prosta. Istnieją u nich przepisy, które mówią, że osoba może nie zostać wpuszczona do kraju, jeśli ma na swoim koncie przestępstwo z udziałem przemocy

>>> Karrueche Tran jako chińska księżniczka. Zobaczcie najnowszy klip Chrisa!

Brown miał zaśpiewać wczoraj (24 lutego) w Montrealu oraz dziś wieczorem w Toronto. Szkoda, że żadne z tych show nie dojdzie do skutku, ponieważ wszystkie bilety zostały wyprzedane. Współczujemy jego kanadyjskim fanom.

Środa, 25. Lutego 2015