Sam Smith i John Legend nagrali nową wersję „Lay Me Down”

Efekt jest niesamowity! Musicie tego posłuchać!

Sam Smith i John Legend postanowili połączyć siły i zrobić coś dobrego dla innych. W ramach akcji charytatywnej „Red Nose Day” [tłum. dzień czerwonego nosa] zorganizowanej przez Comic Relief, nagrali nową wersję kawałka „Lay Me Down”!

Ich wspólne wykonanie jest jeszcze bardziej subtelne i chwytające za serce. W klipie do piosenki możemy zobaczyć zarówno Sama i Johna w trakcie nagrań w studiu, jak również kadry nakręcone w trakcie misji w Afryce.

Piosenka jest już dostępna w serwisie iTunes, skąd możecie ją ściągnąć. Pamiętajcie, cała kwota z jej pobierania zostanie przekazana dla potrzebujących.

Dla tych, którzy nie wiedzą: Comic Relief to brytyjska organizacja charytatywna finansująca i organizująca szereg projektów mających na celu niesienie pomocy potrzebującym w Wielkiej Brytanii i Afryce. Została ona założona w 1985 roku przez ludzi ze środowiska brytyjskiej kultury i rozrywki, a przede wszystkim przez twórców seriali i programów komediowych.

Posłuchajcie najnowszej wersji piosenki „Lay Me Down” w wykonaniu duetu: Sam Smith + John Legend!Poniedziałek, 09. Marca 2015