Dwayne „The Rock” Johnson tańczy i śpiewa do kawałka Taylor Swift!

"Shake It Off"! To się dopiero nazywają „kocie ruchy”! [WIDEO]

Chyba nie ma nic bardziej zabawnego, niż mężczyzna wczuwający się w rolę śpiewającej kobiety. A tym bardziej taki, który przez wielu jest uznany za ideał męskiej urody…

Jeden z największych twardzieli w Hollywood, Dwayne „The Rock” Johnson wziął ostatnio udział w popularnym w Stanach Zjednoczonych programie rozrywkowym „Lip Sync Battle”, w trakcie którego wykonał kawałek Taylor Swift „Shake It Off”!

Kiedy do sieci trafiło nagranie zapowiadające jego występ, wszyscy oniemieli. Ten muskularny aktor ma w sobie bardzo dużo wdzięku, świetnie się rusza, a na dodatek ma do siebie spory dystans. W swój występ włożył całe swoje serce i wszystkie mięśnie.

Gdyby ktoś z Was nie wiedział, „Lip Sync Battle” to program, którego prowadzącym jest znany raper LL Cool J. Polega on na scenicznych występach męskich gwiazd. Ich zadaniem jest udawanie, że występują na scenie i wykonują najpopularniejsze kawałki. Im śmieszniejszy występ, tym lepiej.

Pokaz umiejętności Dwayne’a „The Rocka” Johnsona już niebawem będzie można obejrzeć na antenie Spike TV. Dwayne zmierzy się tam z Jimmym Fallonem. Zapowiada się nieźle!Wtorek, 17. Marca 2015