Zayn Malik odchodzi z One Direction!

To potwierdzone info. Płaczemy razem z fankami…

Stało się. Po kilku tygodniach wypełnionych stresem Zayn Malik w końcu podjął drastyczną decyzję o odejściu z One Direction!

Ostatni czas nie był zbyt przyjemny dla Zayna. Nie dość, że muzyk miał problemy ze zdrowiem, to jeszcze pojawiły się plotki o jego zdradzie. W związku z tym muzyk postanowił wziąć krótki urlop i opuścił 3 ostatnie koncerty bandu, po czym wrócił do Wielkiej Brytanii, by ratować swój związek z Perrie Edwards.

>>> Zayn Malik z 1D zdradza swoją dziewczynę. Niezła afera…

Mówiło się, że Malik planuje zrezygnować z bycia w zespole, ale nikt w to do końca nie wierzył. Teraz to info zostało niestety oficjalnie potwierdzone:

„Po pięciu wspaniałych latach Zayn Malik postanowił opuścić One Direction. Niall, Harry, Laim i Louis będą kontynuować we czwórkę trasę koncertową i nagrywać ich piąty album, który pojawi się pod koniec tego roku.”

Również Zayn podzielił się kilkoma słowami na koniec: „Moje życie z One Direction było wspanialsze, niż mogłem sobie to wyobrazić. Ale po pięciu latach poczułem, że przyszedł czas, żeby opuścić zespół. Chcę przeprosić fanów, jeśli ich zawiodłem, ale to, co teraz robię, jest w zgodzie z moim sercem.”

>>> Zayn Malik chce poślubić Perrie Edwards najszybciej jak się da. Boi się, że Perrie od niego odejdzie

Wygląda na to, że wokalista zmęczył się ciągłym byciem na widelcu i chce teraz żyć normalnie: „*Odchodzę ponieważ chcę być normalnym 22-latkiem*, chcę mieć czas na relaks i prywatne życie bez ciągłego stania w świetle reflektorów. Wiem, że znalazłem czterech przyjaciół na całe życie: Louisa, Liama, Harry’ego i Nialla. Wiem, że oni będą dalej tworzyć najlepszy zespół na świecie.”

Będziemy tęsknić, Zayn. One Direction be Ciebie nie będzie już takie samo…

Czwartek, 26. Marca 2015