Kris Jenner prosi Selenę Gomez o pomoc

  Chce, żeby pomogła w rozstaniu Kylie i Tygi!

  Kris Jenner należy do tych kobiet, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Mama-menadżer jest znana z tego, że uparcie dąży do wyznaczonego sobie celu. Jednak ostatnimi czasy ma problem, z którym nie potrafi sobie poradzić…

  >>> Rodzice martwią się o Kylie Jenner. Powodem jest jej chłopak!

  Chodzi o jej najmłodszą córkę, Kylie, a właściwie o jej miłosną relację z Tygą. 59-latka uważa, że raper ma zły wpływ na jej córkę i prędzej czy później sprowadzi ją na złą drogę. Jako że jej dobre rady nie są w stanie wpłynąć na decyzję Jennerki, Kris ma nadzieję, że zdoła ją przekonać ktoś inny, kto już niejednokrotnie przemówił 17-latce do rozumu.

  Chodzi o Selenę Gomez, która osobiście zna Tygę, bliskiego kumpla Justina Biebera:
  „*Kris Jenner chce, żeby Selena przekonała Kylie do zerwania z Tygą*. (…) Na początku Kris uważała, że ich relacja jest OK, ponieważ sądziła, że jest przyjacielska, ale teraz wygląda na to, że Kylie wpadła po uszy. Robi się zbyt na serio, a Tyga nie ma jej niczego do zaoferowania.”

  „Kris powiedziała Selenie, że Kylie respektuje jej zdanie, dlatego ma nadzieję, że jej rady sprawią, że zwolni trochę w sprawie Tygi. Chciałaby, żeby ta rozmowa dała jej do myślenia, że jest jeszcze młoda i ma przed sobą bardzo wiele” – dodał informator.

  >>> Jak Kylie Jenner zareagowała na wizytę Tygi w klubie ze striptizem? Sprawdźcie!

  Myślicie, że Kris robi dobrze?

  Piątek, 22. Maja 2015