Joe Jonas odbił dziewczynę Cody’emu Simpsonowi?!

  Dlaczego miałby być lepszym chłopakiem dla Gigi Hadid? [WIDEO]

  Joe Jonas i Cody Simpson są dwoma niewiarygodnie przystojnymi i utalentowanymi młodymi mężczyznami. Obaj też przykuli uwagę Gigi Hadid. Okazuje się jednak, że były członek zespołu Jonas Brothers jest zdecydowanie lepszym partnerem dla modelki. Zastanawiacie się dlaczego?

  Niedługo po tym, jak Cody i Gigi rozstali się, dziewczyna została kilkukrotnie przyłapana na spędzaniu czasu z Joe. Z relacji świadków wiadomo, że spotkanie wyglądało jak randka: śmiali się, flirtowali oraz przytulali:

  „Jednym z powodów, dla którego relacja Joe i Gigi ma się dobrze, jest fakt, że jest ciągle dostępny. Jego harmonogram jest bardzo plastyczny, dlatego może sobie pozwolić na to, aby poświęcić jej więcej uwagi, na czym jej zależy w związku.”

  Kiedy Hadid była dziewczyną Simpsona nie mogła liczyć na pełnię jego uwagi: „*Głowę Cody’ego zaprzątały inne sprawy, przez co uważał, że Gigi jest pewniakiem*. Bardzo przejmował się swoją karierą i uważał, że ona powinna za nim podążać, a ona potrzebowała czegoś zupełnie odwrotnego. I to daje jej Joe.”

  Sądzicie, że ten związek ma szansę przetrwać? Tak czy siak, Joe i Gigi świetnie razem wyglądają.

  Zobaczcie filmik z ich randki >>> KLIK!  Piątek, 12. Czerwca 2015