Cycata Kim Kardashan West na okładce „Rolling Stone”

Mówi o feminizmie, międzyrasowych związkach i… Catylin Jenner

Kim Kardashian West wreszcie doczekała się swojej pierwszej okładki dla magazynu „Rolling Stone”. Można było się tego domyślać, że również i tu będzie eksponować swoje wdzięki. Tak też się stało. Celebrytka pojawiła się w marynarskiej, nieco wyuzdanej stylówce, która w wyjątkowy sposób eksponuje jej biust.

>>> Kim Kardashian West uczy robienia perfekcyjnych selfie. Przydadzą się Wam jej rady?

W wywiadzie dla miesięcznika Kardashianka nawiązała do feminizmu, międzyrasowych związków oraz Caitlyn Jenner. Gwiazda uważa, że bycie feministką cały czas się w niej klaruje i nabiera nowych kształtów: „Jeśli coś czuję, to tak jest. Nigdy nie mówiłam: ‘ja czuję w ten sposób, więc ty też tak musisz czuć.’ Nie ma w tym nic złego, ale jestem, jaka jestem. Ale tak. Myślę, że możecie mnie nazwać feministką.”

Żona Kanye Westa od zawsze przepadała za międzyrasowymi parami. Teraz sama jest w takim związku: „Kiedy byłam w liceum, czytałam różne magazyny i widziałam w nich zdjęcia międzyrasowych par. Uważałam, że wyglądają słodko.

Na koniec wyznała, jak to było, gdy 1*2 lat temu po raz pierwszy zobaczyła swojego przyrodniego ojca, Bruce’a Jennera w damskich ubraniach*. Kiedy w tym roku prawda oficjalnie wyszła na jaw, odbyła długą i szczerą rozmowę ze swoim mężem: „Kanye powiedział mi, że on [Bruce/Caityln] żyje tak, jak chce i jest to bardzo prawdziwe życie: ‘jeśli nie możesz być autentyczny i żyć swoim życiem, to co ci pozostaje?’”.

>>> Kim Kardashian i jej wyjątkowo skąpy top. Przesadziła?

Lipcowe wydanie „Rolling Stone” z Kim na pierwszej stronie trafi do sklepów już jutro – 3 lipca. Czekacie?

Czwartek, 02. Lipca 2015