One Direction zachęcają fanów do przyłączenia się do ich akcji

Opublikowali manifest do swoich fanów…

Chłopaki z One Direction nie tylko zajmują się nagrywaniem płyt, koncertowaniem, imprezowaniem i podrywaniem dziewczyn. Ostatnio opublikowali manifest do swoich fanów prosząc o opisanie świata, w którym chcieliby żyć.

Directioners mogą to zrobić w dowolny sposób, a następnie opublikować swoje zdjęcia, filmiki na kanałach społecznościowych oznaczając je hashtagiem #action1D.Kampania One Direction to część projektu obywatelskiego action/2015, który ma na celu stworzenie programu pozwalającego walczyć ze skrajnym ubóstwem, nierównościami społecznymi i zmianą klimatu. Taki program może się udać tylko wtedy, kiedy światowi przywódcy wezmą pod uwagę głosy zwykłych obywateli. Dzięki wsparciu wpływowych i znanych osób staje się to jeszcze bardziej możliwe.

One Direction zostając ambasadorami akcji, dołączyli do grona innych osobistości biorących udział w projekcie, m.in.: Desmonda Tutu (biskup afrykański), Malali Yousafzai (laureatka pokojowej Nagrody Nobla), Sir Richarda Bransona, Shakiry, Bena Afflecka, Billa i Melindy Gates i Bono. Wszyscy oni zobowiązali się wesprzeć inicjatywę action/2015.

Action/1D daje szanse młodym ludziom na całym świecie na wyrażenie opinii w globalnej debacie na temat przyszłości ludzkości i naszej planety. Głosy te zostaną uwzględnione w programie, który ma na celu ustalenie najlepszych ram rozwoju ludzkości i działania na rzecz poprawy klimatu dla przyszłych pokoleń. Zostanie on przedstawiony na dwóch szczytach przywódców światowych, które odbędą się we wrześniu w Nowym Jorku i w grudniu w Paryżu.

„To czas, aby nasi fani po raz kolejny pokazali jak bardzo mogą być wpływowi i kreatywni, kiedy się zjednoczą. Dlatego właśnie chcemy, aby połączyli siły i razem mieli wpływ na to, jaki będzie świat dookoła nas. Młodzi ludzie naprawdę mają tę moc, aby pomóc w zwalczaniu ubóstwa, nierówności społecznych, a także aby zatrzymać niebezpieczne zmiany klimatu. To jest ten moment, kiedy możemy pokazać, że zależy nam na przyszłości naszej planety” – wyznali chłopaki z 1D.

Zdjęcia i filmy od fanów oznaczone #action1D pojawią się na specjalnej stronie: https://action1d.onedirectionmusic.com/

Więcej informacji o kampanii action/2015 znajduje się na stronie: http://action2015.org/

Czwartek, 09. Lipca 2015